AGROP NOVA a.s. - výroba velkoplošných vícevrstvých desek
Facebook

AGROP NOVA a.s. je jedním z největších a nejmodernějších výrobců velkoplošných vícevrstvých desek v Evropě, sídlo společnosti i výroba jsou v České republice. Továrnu ročně opouští přes 640 kamiónů (1.200.000 m2) vícevrstvých desek.

Ptenii.jpg

Nosným výrobním programem společnosti jsou vícevrstvé desky AGROP (SWP) z jehličnatého řeziva, které mají velmi široké možnosti použití a opracování. Hlavní výhody těchto desek, jejich souhra a nejnovější poznatky z oboru se podařily zhodnotit ve stavebním systému NOVATOP, který je celý na bázi přírodního masivního dřeva. NOVATOP SYSTÉM hravě dosahuje parametrů nízkoenergetických i pasivních domů, umožňuje navrhovat krásné moderní projekty z masivního dřeva, je plně v souladu s životním prostředím a přispívá k udržení jeho kvality i pro budoucí generace.
„Volba NOVATOP stavebního systému = volbě úspory energie, moderních staveb a zdravého životního stylu v souladu s přírodou.”

více o firmě »

Vícevrstvé masivní desky Podlahové a obkladové panely Dřevěné brikety

Vícevrstvé desky AGROP (biodesky) vyrábíme z přírodního dřeva za dodržování přísných ekologických předpisů. Jako první český výrobce jsme získali v roce 2008 certifikát Natureplus. Od ledna 2014 používáme nový systém lepení MU bez formaldehydu a s ním označení TOP NATURE.

Top Nature

Certifikáty:

Jsme členy:

Jsme členy


Aktuality

24.1.2017

Pozvání na mezinárodní konferenci na téma vícepodlažní budovy ze dřeva

Dozvíte se hlavními argumenty, proč se vícepodlažním dřevostavbám daří a proč se jim předpovídá světlá budoucnost!

více informací »

18.1.2017

Veletrh Dřevostavby 2017

12. Mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů - DŘEVOSTAVBY 2017 s tradičním místem konání na pražském Výstavišti : PRAHA - HOLEŠOVICE.

více informací »


starší zprávy »


RYCHLÝ KONTAKT
AGROP NOVA a.s.
Ptenský Dvorek 99, 798 43 Ptení
tel.: +420-582 319 235
fax: +420-582 319 249


Jazyk: CZ | EN | DE | IT | FR | ESP