AGROP NOVA a.s. - výroba velkoplošných vícevrstvých desek | DOMESI WOOD WEEKENDFacebook
Úvod > Aktuality

DOMESI WOOD WEEKEND

Zveme vás na letošní svátek dřeva, pořádaný společností Domesi, který se bude konat o víkendu 19. -20. října.

Zájemci o moderní dřevostavby budou mít jedinečnou šanci prohlédnout si nejen hotový dům, ale i to, jak dřevostavba od Domesi vzniká. Budou mít také šanci popovídat si s architekty o všem, co se dynamicky rozvíjejícího se oboru dřevostaveb týká.

Své brány opět otevře Domesi Concept House (Futura Freestyle) v obci Pulečný v Libereckém kraji - dřevostavba postavená z masivních panelů NOVATOP.

„Základem materiálového řešení je odhalená pohledová nosná konstrukce. Doplňkem k těmto panelům jsou vnitřní dělící stěny ze sádrokartonu, které jsou v základu bílé a vytvářejí tak příjemnou protiváhu. Fantazii se ale meze nekladou! Smrkové dřevo vypadá dobře i v kombinaci s červenou, antracitovou, kávovou nebo petrolejovou barvou... To je jen další rozměr toho, jak si je možné tento dům přizpůsobit svému vkusu, náladě a stylu. Freestyle totiž znamená především variabilní a multifunkční, a tak je možné si vybrat nejen z šesti alternativ dispozičního řešení ale i devíti barevných variant fasády..."

Tato první "Freestyl-ka" má už v České republice více než 10 sourozenců a první se také chystá vyrůst na Slovensku. Tento dům slouží jako chata k pronájmu, kde si můžete otestovat bydlení v dřevostavbě skutečně na vlastní kůži. Stačí si ho jen pronajmout...

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte pořadatele, společnost Domesi: http://www.domesi.cz/blog/aktualne/domesi-wood-weekend-19-a-20-102013-106

9231


Jazyk: CZ | EN | DE | IT | FR | ESP