AGROP NOVA a.s. - výroba velkoplošných vícevrstvých desek | NOVATOP na veletrhu IBF v BrněFacebook
Úvod > Aktuality

NOVATOP na veletrhu IBF v Brně

Těšíme se na Vás na stavebním veletrhu IBF na Výstavišti v Brně

Kdy?            13.-17.4.2010

Kde?            Expozice NOVATOP - hala V, stánek 39

Zároveň Vás zveme na AUTOGRAMIÁDU Olympijského bronzového medailisty mužské štafety v běhu na lyžích z Vancouveru 2010  - Jiřího Magála, která se bude konat ve čtvrtek 15. a pátek 16.4. mezi 10-16 hod. přímo na našem stánku.

Autogramiádu pořádá náš certifikovaný NOVATOP partner společnost VESPER HOMES, která pro bronzového olympionika staví dům z NOVATOP systému.

A co nám řekl Jirka Magál? "Pokud mám shrnout alespoň pár bodů, které potvrdili moje rozhodnutí pro dřevostavby, tak v první řadě je to pocit z prostředí, který na vás působí uvnitř dřevostavby. Daleko příjemnější klima než ve zděných domech. Samozřejmě nelze opomenout elegantní řešení úspory energií a samotné energetické náročnosti domu. Tady dřevo vychází jednoznačně lépe. Dřevo na vás působí daleko tepleji než zděná zeď, i když ta má lepší akumulační schopnosti. Zase oproti tomu dřevostavbu vytopíte mnohem rychleji. Rychlost výstavby, i když v mém případě tento faktor zase tak podstatnou roli nehraje, ale je příjemné zkrátit si dobu starostí se stavbou na minimum. Jednoznačně pro hovoří i fakt čisté stavby a to i do budoucna. Rekonstrukce a případné vnitřní úpravy, vše jde bez prachu z cihel. Nakonec taky dokonalá bezodpadová technologie a vysoký stupeň recyklovatelnosti."
    

 


Jazyk: CZ | EN | DE | IT | FR | ESP