AGROP NOVA a.s. - výroba velkoplošných vícevrstvých desek | O VÍKENDU SE OTEVŘOU PASIVNÍ DOMY PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICEFacebook
Úvod > Aktuality

O VÍKENDU SE OTEVŘOU PASIVNÍ DOMY PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE

V termínu 9. - 11. listopadu 2012 pro vás Centrum pasivního domu pořádá již deváté Dny pasivních domů. Po celý víkend máte příležitost se jejich obyvatelů i stavitelů zeptat na otázky „Jak se žije v pasivním domě?", „Jak se pasivní domy staví?" a obecně na vše, co vás o pasivních domech zajímá.

Kolem tématu pasivních domů koluje plno polopravd, mýtů a otazníků. Údajně se v nich nedá otevřít ani okno, jsou přeplněné moderními technologiemi a mnohé další. Pokud chcete zjistit, jak to s pasivními domy opravdu je, jak fungují a na co si například při jejich stavbě dát pozor, stavte se už tento víkend na návštěvu," zve Jana Stará z Centra pasivního domu.

"Zažijte na vlastní oči"

Během akce otevře své dveře na čtyři desítky pasivních domů po celé České republice. V rámci doprovodného programu, který bude probíhat u vybraných domů, si budete moci poslechnout zkušenosti jejich obyvatel, ale také přednášky architektů a projektantů pasivních domů nebo se podívat, jak probíhá stavba domu v přímém přenosu.

Navštivte dům z NOVATOPu

Jsme velmi rádi, že i tentokrát pro vás otevře své dveře také některý z majitelů pasivní dřevostavby, která je postavená ze stavebního systému NOVATOP. Letos můžete navštívit dům, který v letošním roce realizovala společnost KARON v Rokytnici v Orlických horách. Profil tohoto domu naleznete v referencích.

Návštěvní hodiny:
sobota 10.11.2012: 13:00 - 18:00 pouze po domluvě
neděle 11.11.2012: 13:00 - 18:00 pouze po domluvě
Kontaktní osoba: Petr Mareš, telefon: 736753700, e-mail: petr.mares@orlickoas.cz

Co všechno se chystá ve Dny pasivních domů?

Kompletní doprovodný program a seznam domů, které se letos do Dnů pasivních domů zapojí, najdete zde.

Související články: Rozhovory s majiteli pasivních domů, postavených z NOVATOPu, si můžete přečíst zde:

Pasivní dřevostavba na klíč za 4 měsíce!
Pasivní dřevostavba - kolik energie skutečně spotřebovala v zimě?
Mrzne, takže v pasivní dřevostavbě topíme méně!
Dům mám pod přísnou kontrolou!
Ptají se nás, proč nemáme komín.


Jazyk: CZ | EN | DE | IT | FR | ESP