AGROP NOVA a.s. - výroba velkoplošných vícevrstvých desek | TITUL ČESKÝ ENERGETICKÝ A EKOLOGICKÝ PROJEKTFacebook
Úvod > Aktuality

TITUL ČESKÝ ENERGETICKÝ A EKOLOGICKÝ PROJEKT

Titul ČESKÝ ENERGETICKÝ A EKOLOGICKÝ PROJEKT v kategorii projekty pro nízkoenergetické a pasivní domy získal nízkoenergetický dům NERO 2009 z katalogu RODINNÉ DOMY ve 4 standardech  společnosti Ateliér NÁŠ DŮM s.r.o.   Oceněny byly celkem jen 3 projekty. 

Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XVII - RODINNÉ DOMY ve 4 standardech získal zvláštní cenu poroty - UZNÁNÍ POROTY. 

NOVATOP pro ekologické a energeticky úsporné dřevostavby
Všechny rodinné domy z tohoto katalogu lze realizovat jako masivní dřevostavbu z NOVATOP SYSTÉMU. Tento moderní a promyšlený stavební systém splňuje náročné normy nízkoenergetických a pasivních staveb a je plně v souladu s přírodou. NOVATOP je zpracováván  převážně ze dřeva českých jehličnanů, a to za dodržování přísných ekologických předpisů, výrobní proces splňuje přísná kritéria pro celou řadu certifikací vč. mezinárodně uznávaného „nature plus".

ČESKÝ ENERGETICKÝ A EKOLOGICKÝ PROJEKT je celostátní soutěž na podporu Programu energetické odolnosti ČR. Cílem je prezentovat stavby a projekty v oblasti energetiky, které významným způsobem zvyšují energetickou účinnost a využití energetických zdrojů a přispívají tak ke zlepšení životního prostředí v ČR.

Soutěž vypisují:  MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU, MINISTERSTVO ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ. Partnery soutěže jsou:  e.on, PRE, ČEZ, ČEPS, ENVIRO, STÁTNÍ FOND ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ ČR. Soutěž byla pořádána pod záštitou premiéra České republiky Jana Fišera, předsedy Energetického regulačního úřadu Josefa Fiřta, rektora ČVUT Václava Havlíčka, předsedy ČKAIT Pavla Křečka, předsedy SFŽP Petra Štěpánka

Více informaci: www.nasdum.cz


Jazyk: CZ | EN | DE | IT | FR | ESP